Přidejte svou komunitu do katalogu

Získejte přehled o hodnotě své komunity, poznejte další komunity a jejich lídry najděte pro svou komunitu obchodní partnery. Chcete získat finanční prostředky pro udržitelný rozvoj své komunity? Tak to jste na správném místě. Staňte se součástí prvního komunitního tržiště v Česku.

Co přinese vaší komunitě bezplatný zápis v katalogu?

hodnota

Zjistěte, jakou hodnotu má vaše komunita. A porovnejte ji s podobnými v katalogu.

partneři a rozvoj

Pomůžeme vám získat obchodní partnery, kteří se budou podílet na rozvoji vaší komunity. Finančně, i jakkoli jinak, jak se domluvíte. Budeme vašimi mediátory – dohlédneme na hladký průběh spolupráce.

Prodej

Chcete prodat komunitu, kterou jste vybudovali? Navrhneme vám postup nebo pro ni přímo najdeme vhodného kupce a pomůžeme vám s celým procesem prodeje a předání komunity od původních správců novým tak, aby vše proběhlo hladce a také v souladu se zájmem členů komunity.

NETWORKING

Hledáte toho správného community manažera nebo developera? Potřebujete s pomocí komunity rozvíjet svůj brand? Najdeme pro vás ty správné lidi. Pravidelnýma networkingama rozvíjíme síť kontaktů, z nichž některé se stávají přímo součástí Wuwej komunity. Známe spousty úžasných odborníků a víme, kde a koho se zeptat. Rádi vás propojíme nejen s jednotlivci, ale i agenturami.

kterým komunitám z katalogu už pomáháme s obchodním partnerstvím?